Kolekce světových encyklopedií

Encyklopedie letadel

Letadla jsou velice oblíbeným a zajímavým koníčkem, který fascinuje spoustu lidí po celém světě. Proto bylo také vydáno nezměrné množství různých encyklopedií, které nám například ukazují typy dnešních letadel, typy letadel, se kterými se létalo ve světových válkách, letadla aerolinií a tak podobně.

Máme například klasickou Encyklopedii letadel, kterou si můžeme zakoupit například v internetovém knižním obchodě knihy.abc.cz. V této skvelé encyklopedii naleznete opravdu vše, tedy stíhací letadla, bombardéry, bojová letadla, námořní letadla, cvičná letadla, průzkumná letadla, experimentální letadla, vrtulníky, hyroplány, transportní letadla, dopravní letadla a tak dále.

Kniha je samozřejmě krásně ilustrovaná, má 432 stránek a byla vydána roku 1998. Další knihy o letadlech naleznete například v internetovém knižním obchodě na stránkách encyklopedie-knihy.cz. Jednou z takových knih je zde například kniha Aerolinie světa a jejich letadla. Tato kniha je určena především pro příznivce moderních dopravních letounů.

Naleznete zde samozřejmě veliké množství krásných obrázků těchto velikých letadel, dále Vám zde bude ve stručnosti představena historie vybraných a významných leteckých společností a samozřejmě také jejich veliké a rozsáhlé letadlové parky. Knihu můžete  současné době pořídit za cenu zhruba kolem 460 Korun.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Technické encyklopedie a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.