Kolekce světových encyklopedií

Encyklopedie zbraní

Zbraně jsou po celém světě velice oblíbeným koníčkem a zájmem. Na knižním trhu z toho důvodu naleznete opravdu veliké množství různých knih a encyklopedií o zbraních, které si můžete zakoupit a pomocí nichž se můžete dále také vzdělávat. Nemusí se však jednat přímo o zbraně v pravém slova smyslu.

Může se jednat také o zbraně z naší historie, jako jsou například meče, kopí, palcáty, řemdihy a tak podobně. Velikou knihu o zbraních naleznete například v internetovém knižním obchodě knihy.abz.cz. Najdete zde krásnou knihu s názvem Encyklopedie zbraní a zbroje. Jedná se vlastně o velice bohate ilustrovaný slovník, který nám podle abecedy přinese přes jeden tisíc různých hesel a dále také přes 750 krásných ilustrací těchto zbraní.

Zbraně jsou zde zachyceny v jednotlivých druzích a typech, takže zde najdete palné zbraně, ale také zbraně chladné, mezi které patří již výše zmiňované meče, nože, dýky, palcáty a tak podobně. Nenajdete zde však pouze zbraně, ale také různé zbroje a další související pojmy. Najdete zde především zbraně, které se používali na českém území, ale také pár modelů orientálních.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Technické encyklopedie a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.